شعری که شهید رضایی‌نژاد برای آرمیتا می‌خواند

تعداد بازدید: 3103  | تاریخ درج : جمعه 5 اردیبهشت سال 1393
شهید رضایی نژاد
یکی از اتفاقات غیر منتظره در اردوی شعر بانوان انقلاب اسلامی حضور همسر شهید رضایی‌نژاد از شهدای هسته‌ای به همراه آرمیتا دختر کوچکش بود که با استقبال بی‌نظیر خانم‌های شاعر مواجه شد.
همسر شهید رضایی‌نژاد - که دوست یکی از شاعران کشورمان یعنی کبری موسوی قهفرخی است - به دوران دانشجویی اش اشاره کرد که با این شاعر جوان دوست بوده و گفت: من از حضور در هیچ جایی به اندازه حضور در جمع شعرا لذت نمی‌برم و خیلی افسوس می‌خورم که شعرخوانی دوستان را از دست دادم.
وی درباره علاقه شهید رضایی‌نژاد به شعر هم گفت: داریوش خیلی به شعر علاقه داشت و مرتب شعر می‌خواند منتها سلیقه شعری ما با هم متفاوت بود. او خیلی به شعرهای فریدون مشیری علاقه داشت.
خانم رضایی‌نژاد گفت: یکی از شعرهایی که همسرم مرتب برای آرمیتا می‌خواند شعر بهارم دخترم فریدون مشیری بود که الان هم هر وقت آرمیتا این شعر را می‌شنود یاد پدرش می‌افتد.
همسر شهید رضایی نژاد از بانوان شاعر خواست که کتاب‌های شعرشان را برای او بفرستند و در پایان برنامه وقتی که از آرمیتا خواسته شد شعری بخواند او شعر «به طاها به یاسین به معراج احمد» را خواند که مناجاتی است با امام زمان. جالب اینجا بود که آرمیتا تمام این شعر بلند را حفظ بود و عینا آن را با همان لحن مداح شعر می‌خواند.


منبع: آبدانان نیوز

Share  
 

نظرات:

نویسنده: اسلامی
تاریخ : 1393/02/14
الهی قربونش برم
نویسنده: sara
تاریخ : 1393/02/24
nemishe filmike khonde ro inja bezarid??hatman bayad kheili ghashang bashe
پاسخ: سلام، متاسفانه به این فیلم دسترسی نداریم.
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: